6. Česko-Slovenský sraz GP FANS Náchod červen 2010

Po 13 měsících od posledního velkého srazu v loňském roce na Rozkoši u České Skalice se nám podařilo uspořádat sraz GP FANS v klidném prostředí kempu na okraji Náchoda.

Oproti minulému srazu se sjelo GP-ček sice o polovinu méně, ale to se  na výborné náladě účastníků  žádným způsobem neodrazilo.
V pátek dorazili Dušan, PepaB, wenca, Jarouš a Teddy86. V ten den  nám sice počasí moc nepřálo, ale byli jsme rádi, že jsme se více jak po roce opět setkali. Škoda jen, že wenca se musel druhý den dopoledne ještě před příjezdem ostatních vrátit domů.
V sobotu již bylo počasí přívětivé (obloha se sluníčkem slibovala příjemný den) a tak jsme se dopoledne věnovali prohlídce našich plechových miláčků, mezitím co postupně přijížděli další členové GP FANS (J.B., dony, gawry, Jirka, Paul a g-lobby).
Odpoledne po výborném (a levném) obědu v nedaleké restauraci jsme se vydali na spanilou jízdu na letiště kousek za Českou Skalicí. Cestou se k nám připojila 2 GP-čka našich členů (.bany a lukin), kteří od pátku byli zároveň účastníky souběžně probíhajícího tuningového srazu na Rozkoši. Na letišti jsme pokračovali v plodných diskusích kolem našich autíček a někteří z nás si spolu zasprintovali na místní vzletové a přistávací dráze.
Navečer nás sice někteří jedinci opustili , ale zbytek nás pokračoval na parkoviště před kemp na Rozkoši, kde nás čekal JardaK s dcerou a bílým Bravem, kteří právě dorazili. Po rozloučení se s PepouB jsme se vrátili do příjemného prostředí náchodského kempu k posezení u večerního táboráku s dobrou náladou, konzumací opečených špekáčků a dobrého pivka.
V neděli dopoledne se s námi rozloučil J.B. a kolem 11. Hodiny jsme se (Dušan, Jarouš a Teddy86), ačkoliv se nám moc nechtělo, rozjeli do svých domovů.
6. česko-slovenský sraz GP FANS se nám moc líbil. Škoda jen, že nedorazili všichni, kdo s námi příjemný víkend plánovali. Večer u sobotního táboráku jsme zůstali poněkud osamoceni – pánové, Ti co jste odpoledne odjeli, sraz pokračoval i večer. Takže pro příště!